HAKKIMIZDA

Sut Group

Hakkımızda

Sut Group Arnavutköy Balıkçısı ile 2006’da yılında ilk markasını oluşturarak Arnavutköy’de mekânını açmıştır. Çalışmalarını farklı sektörlerde sürdürmeye devam ederken, hizmet sektöründe, otel, restaurant, bar konseptlerinde başarılı markalar ve mekanlar ile sektörde güçlü bir yer edinmiştir.

Gözde tatil bölgelerinden Bodrum’da sahibi olduğu, Mavi Suits Otel, Sess Türkbükü, Arnavutköy Balıkçısı Türkbükü markalarının, tercih edilebilir konumları, hizmet kalitesine yaptığı yatırımları ile bu bölgede ilgili sektörlerde ilk akla gelen mekânlar halini almıştır.

İstanbul’da Arnavutköy Balıkçısının ikinci şubesi ise yine İstanbul’un ve İstanbulluların akşam yemeklerinde tercih ettiği semtlerden Yeniköy’de açılmıştır. Sut Group yarattığı markalar ve mekânlar ile hizmet kalitesi, lezzetli yemekleri ile misafirlerinin her zaman ilk tercihi haline gelmiştir.

Son olarak yeni markası Edesia ile hedef kitlesinin tutkunu olacağı yeni bir konsepti, Bodrum’da açmıştır. Bodrumu zirayet eden yerli-yabancı misafirlerinin büyük ilgisini çeken Edesia Türkiye’nin en iyi mekânları arasında yer almaya adaydır.

Vizyon & Misyon

Hedef kitlesinin her zaman ilk akla gelen markalarını oluşturan Sut gruop, Uluslararası turizm sektöründe de ilk akla gelen markaları her zaman her yerde aynı hizmet kalitesi ile sunmaya devam etmektedir.